Previous
Next

O Nas

Firma ECO MOBILE KRAK jest jedną z pierwszych ekologicznych mobilnych myjni parowych w Krakowie. Misją naszej firmy jest skuteczne usuwanie parą wszelkich zabrudzeń z Państwa samochodów jak również elewacji, kostki brukowej itp. przy jednoczesnym niskim zużyciu wody około 2-4l na samochód co stanowi że jesteśmy oszczędni i ekologiczni. Chemia której używamy jest w pełni bio-degradowalna, a wszystko to z myślą o państwa wygodzie i oszczędności czasu. Oferta jest skierowana dla firm jak również dla klientów indywidualnych, którzy cenią sobie czas oraz skuteczność oraz jakość wykonanej usługi. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe doświadczenia w dziedzinie ekologicznego usuwania zabrudzeń z wszelkiego rodzaju powierzchni. Zakres naszych usług obejmuje Kraków i okolice. Nasz sprzęt do czyszczenia jest mobilny i możemy dotrzeć do Państwa we wskazane miejsce. Nasza firma zadba profesjonalnie o Państwa auto pod względem kosmetycznym, przygotowujemy profesjonalnie samochody pod sprzedaż – autodetailing.

Dlaczego właśnie mycie parą – kilka słów o technologii:

Para, którą używamy do mycia znakomicie radzi sobie nawet z bardzo zabrudzonymi powierzchniami. Przy wykorzystaniu pary myjemy pojazdy z zewnątrz jak i również wewnątrz. Parowa myjnia samochodowa to wygoda i ekologia. Zużywamy tylko 3-4l wody, na standardowy samochód, bez generowania ścieków, dzięki czemu usługę możemy wykonywać w każdym miejscu (pod domem, na parkingu, pod blokiem, w garażu podziemnym czy też na parkingu przed miejscem pracy). Po umyciu samochodu, kostki i elewacji jest idealnie słucha i czysta. Zapraszamy do obejrzenia  w naszej Galerii  przykładowych zdjęć.

Czy wiesz, że...

Piorąc tapicerkę w ECO MOBILE KRAK nawet po 30 minutach od zakończenia możesz odjechać z suchymi fotelami, oczywiście trzeba wziąść pod uwagę porę roku oraz temperaturę otoczenia!

REKLAMA
reklama
telefon
Projekt i Rezalizacja BrookCMS